KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6274388
*
nr 627 4388
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), 8x24
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2010
kl 19:04:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 18:43:12
1
300 kr
26/2 10:52:30
2
150 kr
26/2 10:52:48
2
250 kr
26/2 14:35:09
3
400 kr
26/2 14:36:47
3
800 kr
26/2 14:36:47
3
800 kr
27/2 02:08:51
1
550 kr
27/2 16:23:28
4
800 kr
27/2 16:24:21
4
900 kr
28/2 10:32:11
3
900 kr
28/2 10:32:31
3
1.200 kr
28/2 16:55:13
5
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:55
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:49
-
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:30
-
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:24
-
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:13
*
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
nr 627 4388
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), 8x24
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 18:43:12 | 1 | 300 kr |
26/2 10:52:30 | 2 | 150 kr |
26/2 10:52:48 | 2 | 250 kr |
26/2 14:35:09 | 3 | 400 kr |
26/2 14:36:47 | 3 | 800 kr |
26/2 14:36:47 | 3 | 800 kr |
27/2 02:08:51 | 1 | 550 kr |
27/2 16:23:28 | 4 | 800 kr |
27/2 16:24:21 | 4 | 900 kr |
28/2 10:32:11 | 3 | 900 kr |
28/2 10:32:31 | 3 | 1.200 kr |
28/2 16:55:13 | 5 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, mÃ¥lare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:55 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:49 -
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:30 -
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:24 -
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:13